KONST / Litografier / Färglitografier 16087487
nr 1608 7487
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färglitografier, 4 st, Signerad, numrerad Pt, Landskap, yttermått inklusive ram: 60x67 - 64x80 cm
Kondition: en saknar glas (skadad)
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 mars 2024
kl 20:55:11
25/3 20:04:46